Przejdź do treści
Strona główna » Kontakt

Kontakt

Powiedz mi coś o twoim projekcie

Jeżeli chciałbyś wycenić projekt strony internetowej, sklepu lub projektu graficznego – prześlij dokładne informacje poprzez formularz kontaktowy. Możesz również skontaktować się ze mną telefonicznie.

Klaudiusz Wędrychowicz

Front-end Developer, Graphic Designer

FAQ

Do wyceny strony internetowej potrzebuję przede wszystkim specyfikacji czyli:
-ilości podstron oraz ich zawartość do zaprojektowania,
-dodatkowe integracje np. integracja z Google Analytics, pixel Facebook, rozbudowane formularze kontaktowe

Przydatne były by również przykladowe strony konkurencji którymi miałbym się wzorować przy projekcie strony internetowej.

Czas stworzenia strony internetowej jest uzależniony od stopnia skomplikowania projektu. Mała strona one-page to zazwyczaj 7-14 dni, większe strony to zazwyczaj 14-30 dni roboczych.

Do wyceny sklepu WooCommerce potrzebuję przede wszystkim specyfikacji czyli:
-ilość kategorii i produktów do dodania,
-ilość podstron i ich zawartość,
-formy dostawy i płatności,
-dodatkowe integracje np. integracja z Google Analytics, pixel Facebook, rozbudowane formularze kontaktowe

Przydatne były by również przykladowe strony konkurencji którymi miałbym się wzorować przy projekcie sklepu.

Czas jaki potrzebuję na zaprojektowanie sklepu WooCommerce to zazwyczaj od 14 do 30 dni roboczych. Tak jak w przypadku stron internetowych uzależniony był by od stopnia skomplikowania projektu, ilości produktów do dodania itp.

Każdą stronę projektuję i optymalizuję pod kątem RWD (Responsive Web Design) czyli prawidłowym otwieraniem jej na różnym typie urządzeń.

Oczywiście! Każdą stworzoną stronę opieram o system CMS  za pomocą którego możesz aktualizować stronę bez najmniejszego problemu. Jeśli nie czujesz się na siłach –  możesz zlecić mi taką usługę – zapraszam zatem do kontaktu.

Jeśli nie posiadasz własnego logo – zapraszam do kontaktu. Zaprojektuję je dla Ciebie dostosowując do rodzaju i charakteru Twojej działalności. Po zaprojektowaniu logotypu będziesz gotowy na stworzenie strony internetowej bądź sklepu 🙂